Aborcja Czechy GP

    Aborcja Czechy GP 7

  • Member for 4 months
  • Basic Member

About me

Aborcja Czechy - opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w klinice.

Aborcja Czechy GynPrivat - zapewniamy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która odwiedza naszą klinikę w Czechach – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonujemy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji w Czechach jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Stawiamy na wysoki komfort i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.


Aborcja Czechy GP has no publicly viewable Youtube videos.