parvaz1

    parvaz1 7

  • Member for 6 months
  • Basic Member

About me


هنگام خرید بلیط هواپیما، یکی از مواردی که احتمالاً از آن صرف نظر می کنیدبلیط هواپیما تبریز تهران، گزینه رزرو بلیط قابل استرداد است. این‌ها رزروهایی هستند که می‌توانید انجام دهید و اگر مجبور باشید به هر دلیلی پرواز خود را لغو کنید، می‌توانید به طور کامل - یا در برخی موارد، تا حدی - بازپرداخت کنید.


پروازهای برگشت پذیر گرانتر از پروازهای غیر قابل استرداد هستند.
اگر حتی از دور در مورد برنامه سفر خود مطمئن نیستید، بهتر است یک پرواز قابل استرداد رزرو کنید.
برخی از خطوط هوایی برای صدور بازپرداخت هزینه دریافت می کنند، در حالی که برخی دیگر سیاست کنسلی سختگیرانه ای دارند.
اگر پرواز خود را ظرف 24 ساعت پس از رزرو لغو کنید، اکثر خطوط هوایی سیاست بازپرداخت کامل دارند.
بلیط چارتر ، اما اگر در نهایت از آن استفاده نکنید، نمی توانید آن پول را پس بگیرید. از سوی دیگر، می‌توانید هزینه بیشتری برای پرواز بپردازید، اما این اطمینان را داشته باشید که اگر برنامه‌های سفرتان تغییر کند، می‌توانید پول را به شما برگرداند.

همانطور که در بالا ذکر شد، پروازهای قابل استرداد معمولاً گرانتر از پروازهای عادی و غیر قابل استرداد هستند. بلیط ارزان هواپیما برخی از خطوط هوایی برای صدور بازپرداخت هزینه دریافت می کنند، در حالی که برخی دیگر سیاست کنسلی سختگیرانه ای دارند. در این موارد، ممکن است یک بازه زمانی داشته باشید که در طی آن بتوانید درخواست بازپرداخت کنید. البته این به رابطه شما با شرکت هواپیمایی بستگی دارد. بسته به نوع پروازی که رزرو می کنید - اقتصادی، تجاری یا درجه یک، هزینه ها می تواند از چند صد تا هزاران دلار متغیر باشد .

د


parvaz1 has no publicly viewable Youtube videos.